TETRAHYDROKANNABINOL

 

Cześć Czołem,

 

Kluski z rosołem. Właśnie znalazłeś się na TETRAHYDROKANNABINOL. Czyli jesteś w Sklepie Liska. Znajdziesz tutaj ziarenka Marihuany. Najlepsze z najlepszych. Dobre ziarenka to mało powiedziane. Tutaj są ziarenka najlepszych Vendorów na świecie. Najlepsze gatunki pod Słońcem. Ja Jestem Lisek, ale mam imię. Nazywam się Developer. Devi dla przyjaciół.

Nie wiem, czy zwariowałem czy miałem sen, ale wziąłem się w garść i pre na przód. Otworzyłem internetowy SKLEP  z ziarenkami Marihuany pod adresem www.tetrahydrokannabinol.pl

 

Marihuana

 

To śliski biznes, bo zaraz przyjedzie policja i będą szukać chuja do dupy. W każdym razie, drzwi nie otwieram. Sam już nie wiem, czy lepiej wynająć kanciapę i określić siedzibę firmy czy dalej zachować siedzibę jako dom prywatny – rodzinny, który wedle swego widzi misie będą ciągle przeszukiwać. Jakiś czas temu wyjebali drzwi i wbili się na chatę w niewiadomym celu, a mój Tata był nie żywy… Wystraszyli go na śmierć – zawał serca.

Teraz mam dwie siekiery, bo jedna to mało. Pilnuje domu i dobytku. Poza tym kręcę TAXI w Krakowie i można ze mną się przejechać przy odrobinie szczęścia. Oferuje dowóz nasion Konopi Indyjskiej na terenie Krakowa za darmo do 30 minut.

Pestki jakie można znaleść na TETRAHYDROKANNABINOL czyli THC to moja selekcja. Szef kuchni poleca. Tak się mówi o wędce i o rybie. Czym będą ziarenka?

Ganja

 

Nasiona Marihuany w Polsce wedle prawa są legalne. Można je sprzedawać, kupować i posiadać.

Wartość 1 ziarenka MARIHUANY jako rośliny to nawet 5000 złoty!

Podkreślam jednak, że kiełkowanie – wysadzanie ziaren jest nielegalne, a gram złota w skupie to około 100 zł. Są jednak materie bezcenne – jak obstawka jointa od ziomala.

Czasem, ale to bardzo z rzadka możesz dostać towar od kolegi. To bardzo dobry kolega. Taka sytuacja zdarza się niezmiernie rzadko. W każdym razie – moje ziarenka możesz sadzić śmiało w Czechach lub w Holandii. Poza tym działam z partia polityczna SKI, która działa na rzecz legalizacji Marihuany w Polsce.

 

Wasz,

 

Devi