Konopia Indyjska

 

Sklep Liska rusza pełną parą. Pracuje dzień i noc w pocie czoła, aby Konopia Indyjska, a dokładniej ziarenka Konopi Indyjskiej były dostępne dla Was. Widoczność w Google jest bardzo ważna, to nowy sklep internetowy: TETRAHYDROKANNABINOL

Wymaga to bardzo dużo pracy, szczególnie umysłowej. Trzeba wykazać się kreatywnością, dokładnością i perfekcjonizmem. Tak właśnie to wygląd, że czasem za jedną literką czy kawałkiem kodu programistycznego ugania się cały dzień.

Wedle Hinduizmu Krishna zniósł święte ziele Konopi Indyjskiej z gór Hindokuszu dla zabawy, uciechy ludzkiej i rekreacji. Roślina ta chodź nie ma nóg przewędrowała cały świat wzdłuż i wszerz zmieniając jego oblicze.

Ganja

Uruchomiłem portale społecznościowe:

 

Dodatkowo sklep TETRAHYDROKANNABINOL działa pod dodatkowym adresem internetowym: www.sklepliska.pl

Tyle z technikaliów, to tak dla orientacji w terenie. Kumasz. Dla ułatwienia, żebyś się połapał/ła jak Ci trudno napisać TETRAHYDROKANNABINOL na fazie. Daj mi tam trochę fory, coś lajków na start, żeby łyso nie było. Weź ogarnij starą gimbazę i zrób jaki rajd albo co. No.

 

Się rozumiemy, że to prawilny sklep internetowy z ziarenkami Konopi Indyjskiej, a nie Policyjny Sklepuś ziomek. Pamiętaj o tym, że jak wyhodujesz Gandzię Sensimille to staniesz się prawdziwym mężczyną, albo babą to zależy jak leży, nie?

Marihuana

Maryśka to kwiaty Konopi Indyjskiej wiesz. Samicy, żeńskiej rośliny. Potocznie się tak gada też na krzaki, ale tutaj są konkrety. Suuka Bleed. Topy, szczyty, kfiotki. O! No i ten tego.Co tam dalej. Marycha albo Mary Jane to ta od Boba kumasz? Marleya. Boba Marleya.

No woman no cry.

No to wszystko jasne. Don’t worry be happy. Musisz pamiętać o tym, że wysadzanie Konopi Indyjskiej w Polsce jest nielegalne i grożą za to poważne konsekwencje, nie ma beki. Na tą chwilę, bo to wszystko może się zmienić wraz z prawem. Tak to już jest, ale jak to mówią samo to się nic…