Ziarenka

SKLEP Liska – TETRAHYDROKANNABINOL.PL oferuje: ziarenka, nasiona, pestki Konopii Indyjskiej, które produkują Marihuanę – susz z kwiatów Konopi Indyjskiej. Konopia Indyjska to nasza ukochana roślina. Mary Jane. Święta Maria zawsze dziewica. Ludzie z mojego rocznika i okolic dobrze pamiętają Kalibra 44 i Zakon Marii.

To jest właśnie nasza pierdolona magia
Tak uderza w twój mózg, bo prowadzi nas Maria

 

Na TETRAHYDROKANNABINOL znajdziecie TYLKO ziarenka Konopi Indyjskiej, których kwiaty są bogate w THC. Ziarna są składowane w chłodnym i ciemnym miejscu co zapewnia im długi okres przydatności do wysiewu. To bardzo ważne, aby ziarenka zachowały swoje właściwości rozrodcze. Ziarenko jest jak jajeczko i musi się wykluć. Przy odpowiednim składowaniu ziarno zachowuje zdolność kiełkowania przez kilka lat.

Nasiona

Nasiona, które są dostępne w SKLEPIE pochodzą z Banków Nasion w Holandii. Są to najlepsze nasiona na Świecie. Moi kontrahenci biznesowi z Holandii od wielu lat prowadzą swoje Banki Nasion. Zbierają najlepsze nasiona z całego świata i sprawują nad nimi piecze. Dzięki ich wysiłkowi cały świat ma do nich dostęp. Zachowana jest ciągłość gatunku, jak i wykonywane są krzyżówki. Dzięki temu mamy dużo różnych odmian. To trochę jak z psami i kotami. Badania nad leczniczymi właściwościami suszu Marihuany ciągle trwają. Na dziś dzień wykorzystuje się THC do leczenia ADIS i Raka.

Pestki

Bill Clinton palił, ale się nie zaciągał, ale czy Marihuana jest z Konopii? Czy każdy miał swojego Morfeusza? Kto sięga po Gandzię sam?

Łączy ludzi trawa, dzieli ludzi siano – ARAB

Każdy wie jak jest, albo mu się wydaje, jednak wraz z wiekiem użytkownicy Marihuany poszerzają swoje horyzonty wiedzy i zrozumienia co do sytuacji światowej względem ich ukochanej Marysi. Dlaczego jest jak jest.  Wielu obraża się na Zioło przynajmniej raz w życiu, czasem już na Amen. Ja osobiście wole stosować – używać termin “PAUZOWANIE”.

Robinson Cruzoe wylądował na bezludnej  wyspie z garścią pestek jęczmienia w przedniej kieszonce koszuli, gdyby nie one, nie było by chleba.

 

#ziarenka #nasiona #pestki #tetrahydrokannabinol #THC